A A A

Delock: sygnał wideo 4K na odległość

16 czerwca 2017, 07:10
Przenoszenie sygnału na większe odległości może wiązać się z utratą jakości obrazu i dźwięku. Problem ten odczujemy nie tylko w domu, ale także w pracy, np. przy próbie aranżacji wizualizacji na jednej lub kilku ekspozycjach. Rozwiązaniem tego problemu ma być repeater HDMI od firmy Delock.
Delock: sygnał wideo 4K na odległość

Repeater HDMI od Delocka (11462) to niewielki wzmacniacz sygnału połączenia HDMI o zasięgu do 30 m. By skorzystać z jego funkcjonalności, z jednej strony należy podłączyć kabel HDMI o maksymalnej długości do 20 m np. do laptopa, z drugiej zaś połączyć z repeaterem Delock. Następnie do portu wyjściowego oznaczanego jako „Output" podłączamy kabel o długości nie większej niż 10 m i podpinamy bezpośrednio do monitora czy TV.

Tego typu rozwiązanie z powodzeniem można stosować w domu, biurze, czy podczas wszelkiej maści imprez i turniejów e-sportowych. Wzmacniacz sygnału obsługuje rozdzielczość do Ultra HD (3840 × 2160@ 60 Hz) i zapewnia zgodność wsteczną do rozdzielczości Full HD 1080p. Urządzenie do pracy nie wymaga osobnego źródła zasilania.

Cena produktu wynosi około 99 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto