A A A

Dotykowy telefon Sony Ericssona

16 czerwca 2010, 10:39
Dotykowy telefon Sony Ericssona

Dziś firma Sony Ericsson przedstawiła telefon Sony Ericsson Yendo z funkcją Walkman, tj. pierwszy w pełni dotykowy telefon Walkman, który łączy w sobie muzykę, funkcje przeznaczone dla portali społecznościowych oraz komunikację - w jednym, kolorowym aparacie.

Wykorzystując innowacyjny, dotykowy interfejs oparty na ikonach w czterech rogach ekranu, który zadebiutował w modelach Sony Ericsson Xperia X10 mini oraz Sony Ericsson Xperia X10 mini pro, telefon Sony Ericsson Yendo™ z funkcją wyczarowuje bogactwo muzyki spod palców użytkownika.

Będzie on mógł wybierać spośród całej gamy kombinacji kolorystycznych, a tym samym personalizować swój telefon zależnie od nastroju. Dotykowy interfejs użytkownika, oparty na ikonach w czterech rogach ekranu, pozwala także na wyszukiwanie najważniejszych funkcji telefonu w prosty sposób – w jednej sekwencji i jedną ręką. A zatem, użytkownicy będą mogli korzystać z niepowtarzalnego i indywidualnego doświadczenia dotykowego, na kryształowo-czystym ekranie o przekątnej 2,6 cala, podczas pisania wiadomości tekstowych, wiadomości e-mail oraz w czasie aktywności na portalu Facebook.

Sprzedaliśmy ponad 140 milionów telefonów Walkman na całym świecie, a technologia ekranów dotykowych zdobywa coraz większą popularność. Posłuchaliśmy zatem naszych odbiorców i teraz proponujemy im doskonałe połączenie – pierwszy w pełni dotykowy telefon Walkman czyli Sony Ericsson Yendo z funkcją Walkman. Z mariażu popularnego interfejsu użytkownika opartego na czterech ikonach w rogach ekranu, który zadebiutował w cieszącym się sukcesem modelu Sony Ericsson Xperia X10 mini, z nagrodzonym doświadczeniem użytkownika, jakie cechuje serię Walkman™, powstało teraz unikalne doświadczenie dla odbiorców, wpisujące się w ideę Communication – Entertainment.”, powiedziała Jenny Maltesson, Global Product Marketing Manager w Sony Ericsson.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto