A A A

Dragonfly 3 od Titana

30 stycznia 2014, 11:06
Dragonfly 3 od Titana

Impakt wprowadził do sprzedaży nowy wentylator do procesorów marki Titan. Urządzenie wyposażono w specjalnie profilowane śmigła o kształcie zbliżonym do skrzydeł ważki.

Wentylator Titan TTC-NC85TZ(RB) wyposażony został w profilowane śmigła o kształcie zbliżonym do skrzydeł ważki. Ekstremalnie cienkie łopatki przy prędkości minimalnej około 210 RPM pracują niemal bezgłośnie, oferując wysoką efektywność. Dzięki temu użytkownik otrzymuje zestaw o niskim poziomie hałasu i niskim poborze energii.

Zestaw bazuje na 9 cm wentylatorze o smukłej konstrukcji i poziomie natężenia dźwięku 29 dBA. System chłodzenia jest oparty na łożysku Z-axis Bearing, zaś inteligentna funkcja PWM w połączeniu z wydajnym radiatorem to uniwersalne rozwiązanie dla chłodzenia procesorów. Solidny wentylator o mocy 1,92 W, oferuje żywotność 60 000 godz.

Urządzenie jest w pełni kompatybilne z większością systemów Intel i AMD (do 130W AMD AM2/AM2 + / AM3/AM3 + / FM1/FM2 Dla Intel LGA 775/1150/1155/1156/1366/2011)

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a cenę detaliczną ustalono na 138 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto