A A A

Druga generacja Kazam Trooper

18 maja 2014, 14:00
Kazam – brytyjska marka telefonów komórkowych i smartfonów, wprowadza drugą generację serii Trooper. Jednym z jej przedstawicieli jest model Trooper2 6.0, który posiada 6-calowy wyświetlacz.
Druga generacja Kazam Trooper

Kazam wprowadza drugą generację swoich popularnych smartfonów. Na serię Trooper2 składają się 4 modele o różnej przekątnej ekranu: Trooper2 4.0, Trooper2 4.5, Trooper2 5.5 oraz Trooper2 6.0.

Model z największym dostępnym wyświetlaczem w ofercie, 6-calowy Trooper2, skierowany jest przede wszystkim do osób korzystających intensywnie z Internetu, poczty elektronicznej, czy oglądających filmy na telefonie. Duży wyświetlacz pozwala na optymalne wykorzystanie urządzenia w pracy - prowadzenia prezentacji, prezentowania ofert, pokazywania zdjęć, a nawet filmów. Dzięki smartfonowi Trooper2 6.0 nagramy filmy wideo w jakości HD za pomocą kamery głównej 5 MPx. Dodatkowa przednia kamera pozwala na prowadzenie wideorozmów.

Wyświetlacz z technologią IPS umożliwia wyraźne i precyzyjne odwzorowanie kolorów i kształtów, niezależnie od konta nachylenia ekranu. Obrazy widoczne na wyświetlaczu są żywe, nawet w pełnym słońcu. Urządzenie napędzane jest przez wydajny, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu zegara 1,3GHz, który sprawnie działa na systemie Android 4.2.2 (Jelly Bean) z pełnym dostępem do usług Google i sklepu Google Play. Pojemna bateria 2500 mAh zapewnia długi czas pracy telefonu. Podobnie jak we wszystkich pozostałych smartfonach marki Kazam, także i tu znajdziemy obsługę dwóch kart SIM.

W standardowym zestawie dostępne jest eleganckie, skórzane etui, które zabezpiecza ekran przed uszkodzeniem oraz poprawia wygląd telefonu. Okienko w etui umożliwia bieżący podgląd stanu telefonu, a czujnik zamknięcia klapki wygasza ekran. Daje to nam możliwość swobodnego prowadzenia rozmów także przy zamkniętym etui. Trooper2 6.0 występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.

KazamTrooper2 6.0 wyróżnia się także niewygórowaną ceną, która wynosi 669 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto