A A A

Duży wybór nowych słuchawek Plantronics

12 września 2018, 07:00
Marka Plantronics ogłasza wejście na rynek, aż 8 nowych produktów w popularnych i wielokrotnie nagradzanych seriach BackBeat FIT, BackBeat GO i RIG PRO.
Duży wybór nowych słuchawek Plantronics

 

Model BackBeat FIT 3100 zainteresuje osoby aktywne, przede wszystkim biegaczy. Bezprzewodowe słuchawki, mają miękkie, elastyczne wkładki douszne, które idealnie dopasowuj się do kształtu każdego ucha. Słuchawki pozostają na miejscu niezależnie od wykonywanej aktywności. Model podobnie jak inne urządzenia ten serii posiada innowacyjną technologię Always Aware , która umożliwia biegaczom „słyszenie kluczowych dźwięków" podczas treningu, takich jak dźwięk samochodu lub szczekanie psa.

Dla osób, które większość czasu spędzają w podróży firma Plantronics wprowadza bezprzewodowe słuchawki douszne BackBeat GO 410. Słuchawki dzięki wydajnej baterii pozwalają na ciągłe korzystanie, nawet przez 12 godzin. GO 410 wyposażone są w technologię AND (aktywna redukcja szumów) znanej ze słuchawek biznesowych. Dzięki niej można w bezpieczny i komfortowy sposób odciąć się od uciążliwych dźwięków towarzyszących nam podczas podróży.

Oprócz premierowych modelów BackBeat FIT 3100 i odtwarzacza BackBeat GO 410 z aktywną redukcją szumów, firma Plantronics wprowadza także następujące modele:

BackBeat FIT 2100 to najnowsza wersja modelu BackBeat FIT. Osoby aktywne na całym świecie zaufały jakości i trwałości serii bezprzewodowych słuchawek. Nowy model 2100 poprawia komfort użytkownika, dzięki technologii Always Aware.

BackBeat FIT 350 to kolejna bezprzewodowa propozycja dla osób aktywnych, które cenią dopasowanie urządzenia podczas ćwiczeń. Słuchawki wyposażane są w baterie, która wytrzyma nawet sześciogodzinny trening.

BackBeat GO 810 to bezprzewodowe, douszne słuchawki, których bateria umożliwia, aż 20 godzin słuchania, dzięki czemu stają się niezbędnym dodatkiem każdej, dłuższej podróży.

Plantronics na Q4 postanowił poszerzyć również portfolio słuchawek gamingowych z serii RIG. Gracze takich kultowych tytułów jak Overwatch, Fortnite czy Call of Duty zdają sobie sprawę, że dźwięk (obok grafiki) jest jednym z głównych czynników prowadzących drużynę do wygranej rundy lub całego turnieju. Nowe zestawy słuchawkowe Plantronics RIG 300, RIG 400 PRO i RIG 500 PRO, które kontynuują tradycje serii RIG, są używane na całym świecie przez profesjonalne ligi gier e-sportowych takich jak np. Electronic Sports League i graczy w wielu dywizjach e-sportowych. Premierowe modele są kompatybilne z Xbox One, PS4, Nintendo Switch lub PC.

Seria RIG 300 - są zaprojektowane jako słuchawki dla początkującego gracza. Lekkie, wygodne, otwarte słuchawki douszne zapewniają wrażenia dźwiękowe dla dzieci i dorosłych bez względu na rodzaj toczonej rozgrywki, a technologia SoundGuard zwiększa jakość dźwięku, zapewniając maksymalną głośność 118 dB.

Seria RIG 400 - są przeznaczone dla graczy korzystających z 40-milimetrowych sterowników audio. Zastosowana technologia RIG Game Audio Dial, pozwala dostosować natężenie dźwięku bez odrywania rąk od kontrolera. Wewnętrzna część nauszników pokryta jest podwójną warstwą materiału, która gwarantuje komfort oraz eliminację dźwięków pochodzących z otoczenia

Seria RIG 500 - są kompatybilne z tradycyjnymi komputerami jak i zaawansowanymi platformami do gier, z przetwornikami 50 mm. Ich lekka konstrukcja zapewnia komfort użytkowania oraz przenosi gracza na wyższy poziom dźwięku. Krystalicznie czyste brzmienie wszystkich dźwięków daje przewagę nad przeciwnikami podczas każdej kolejnej rozgrywki.

Dostępne kolory i ceny:

· Model BackBeat FIT 3100 dostępny w dwóch kolorach czarnym i szarym za 649 PLN

· Model BackBeat FIT dostępny w czterech kolorach czarnym, szarym, niebieskim i Lava Black

· Model BackBeat FIT 350 jest dostępny w trzech kolorach: czarny / szary, szary / Bone i szary / niebieski za 349 PLN

· Model BackBeat GO 810 jest już dostępny w trzech kolorach: grafitowo-czarnym, granatowym i Bone za 649 PLN

· Model BackBeat GO 410 jest już dostępny w dwóch kolorach: grafitowym i Bone za 549 PLN

· Model RIG 300 do użytku z Xbox One, Playstation 4, Nintendo Switch i Windows 10 jest dostępna za 169 PLN

· Model RIG 400 PRO HC do kompatybilny z konsolami Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch i Windows 10 jest dostępny za 249 PLN

· Seria RIG 500 ma trzy modele dostępne :

o Model RIG 500 PRO HC kompatybilny z Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch i Windows jest dostępny za 349 PLN

o Model RIG 500 PRO kompatybilny z systemem Windows 10 jest dostępny za 429 PLN

o Wersja RIG 500 PRO Esports do kompatybilna z konsolami Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch i Windows 10 jest dostępna za 649 PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto