A A A

Dwa nowe projektory instalacyjne z serii XEED

15 czerwca 2012, 13:23
Dwa nowe projektory instalacyjne z serii XEED

Firma Canon rozszerza linię projektorów instalacyjnych XEED, wprowadzając dwa nowe modele - SX6000 i WX6000.

Nowe projektory – SX6000 i WX6000, korzystają z udoskonalonego systemu optycznego AISYS i technologii LCOS. Połączenie obu tych rozwiązań ma zapewniać podwyższoną jasność, zwiększoną jakość obrazu i czystość koloru. Modele z serii XEED firmy Canon oferują tzw. prawdziwą jasność, która oznacza, że kolory są wyświetlane z niemal tą samą intensywnością, co biel.

Nowe obiektywy, z powiększeniem 1,95x oferują odległości rzutu obrazu pomiędzy 7,6 i 15 m dla standardowej przekątnej obrazu - 100”. Możliwa jest również projekcja z odległości wynoszącej nawet 88 m przy maksymalnej przekątnej obrazu - 600”. Obiektywy zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić minimalną redukcję jasności, nawet przy dużych odległościach. Co więcej, pozwalają praktycznie wyeliminować rozmycia, zniekształcenia i aberrację chromatyczną obrazu.

Modele SX6000 i WX6000 mają także zapewnić użytkownikom łatwą konfigurację i intuicyjną obsługę. Wszystko za sprawą elektrycznego silnika sterowanego pilotem umożliwiającego przesuwanie, zbliżanie i regulację ostrości.

Warto też wspomnieć, że oba modele są kompatybilne z nowym przewodowym pilotem, zaprojektowanym z myślą o sytuacjach, gdy urządzenia nie znajdują się w zasięgu portu podczerwieni lub kiedy technologia ta powinna być wyłączona ze względu na potencjalne zakłócenia.

Projektory instalacyjne linii XEED - SX6000 i WX6000 będą dostępne w ostatnim kwartale 2012 r. Oba modele będą także sprzedawane w wersji dla środowisk medycznych ( z trybem DICOM Preset), która trafi na rynek niedługo potem. Z kolei obiektywy Ultra Long Zoom będą dostępne w IV kwartale 2012 r. i będą kompatybilne z całą serią Canon XEED.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto