A A A

Dwukomorowa obudowa Lian Li D600

21 października 2013, 13:28
Dwukomorowa obudowa Lian Li D600

Z okazji zbliżającego się dwudziestolecia, firma Lian Li wypuszcza model obudowy zbudowany ze szczotkowanego aluminium o nazwie kodowej D600WB.

Model jest dwukomorowy, tak aby przepływ powietrza w środku komputera był usprawniony. Wszelkie zatoki 5.25” oraz klatki na dyski zostały przełożone do drugiej komory, przez co trzy ciche wentylatory 140mm zamontowane z przodu tworzą ciąg zimnego powietrza, który jest bez jakichkolwiek przeszkód dostarczany do grafik i CPU. Lian Li ma osiem slotów PCIe, więc bez przeszkód obsługuje 4-way SLI i 4-way CrossFireX. W środku można także zamontować dwuprocesorowe płyty główne E-ATX, a nie tylko zwykłe ATX i microATX.

Dla maniaków chłodzenia wodnego przewidziano miejsce na dwie chłodnice typu 420mm oraz jedną 240mm. Jeśli to niektórym by nie wystarczało, to obudowa ma sześć dodatkowych wyjść na węże do zewnętrznego chłodzenia. Do tego lewy panel boczny jest przeszklony co umożliwia podgląd na pracę komputera. Wbudowany system zarządzania kablami może przypaść do gustu fanom moddingu.

W drugiej komorze znajduje się miejsce na dziesięć napędów typu 5.25”. W sześciu z nich są zamontowane klatki na sześć dysków 3.5” oraz cztery typu 2.5”. Dodatkowo na podłodze w drugiej komorze znajduje się przestrzeń na dwa dyski 2.5”, które też można użyć do zainstalowania dwóch pomp. Daje to spore możliwości rozbudowy od serwerów media center począwszy do gamingowych potworów chłodzonych wodą z osobnym zbiornikiem na chłodzenie kart graficznych i osobnym na dwa procesory.

Sugerowana cena detaliczna: 1290 zł brutto.


Źródło: Caseking

Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
artu1994
artu1994
21 października 2013, 17:37
I komuś się to przyda , jeżeli można wsadzić tam tylko jedną płytę główną ?
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto