A A A

Ekstremalna karta dla ekstremalnych userów

16 maja 2008, 15:49
Ekstremalna karta dla ekstremalnych userów

Sapphire zaprezentowało dziś wersję dwurdzeniowej karty graficznej Radeon HD 3870 X2 z chłodzeniem wodnym.
Urządzenie z serii Atomic Edition wyposażone jest w 1 GB pamięci GDDR3 taktowanej zegarem 931 MHz. Procesory graficzne są taktowane wyższym niż w konstrukcjach referencyjnych zegarem – podniesionym z 825 na 860 MHz.

Karta posiada 2 wyjścia Dual-link DVI kompatybilne z HDCP oraz wyjście HDMI z możliwością przesyłania dźwięku. Dołączony do karty blok wodny jest na tyle mały, że zajmuje tylko jeden slot kart rozszerzeń. Rezerwuar wody, pompa wodna i radiator są umieszczone w dedykowanym module, który można zamontować w porcie wiatraka 120 mm.

Radeon ATOMIC

Cenę karty ustalono na 1799 zł brutto. Do urządzenia dołączana jest pełna wersja gry Assassin’s Creed w reżyserskiej, polskiej wersji językowej. Karta objęta jest dwuletnią gwarancją.

Źródło: Informacja prasowa


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto