A A A

Energooszczędny LED z funkcją wieszania na ścianie

24 lutego 2011, 10:08
Energooszczędny LED z funkcją wieszania na ścianie

Nowy, energooszczędny monitor LED marki iiyama trafił właśnie na polski rynek.

Japoński ekran E2473HDS został dostosowany między innymi do potrzeb użytkowników, którzy cenią eleganckie wzornictwo i obniżone zużycie energii. Model zaprojektowano również z myślą o osobach korzystających z monitora zawieszonego na ścianie. Z tego względu jedno z dwóch wejść HDMI, jak również gniazdo słuchawkowe umieszczono z boku obudowy. To daje użytkownikowi gwarancję swobodnego dostępu do wtyków niezależnie od odległości, w jakiej znajduje się tylna część monitora od ściany. Nowy monitor jest zgodny ze standardem VESA. Monitor E2473HDS to pierwsza LED-owa konstrukcja iiyama, którą można powiesić na ścianie. Dodatkową zaletą modelu jest wewnętrzny zasilacz.

= Monitor iiyama E2473HDS wyposażony został w 24-calową matrycę Full HD, która gwarantuje czas reakcji 2 ms oraz kontrast dynamiczny na poziomie 5000000:1. Im wyższy współczynnik kontrastu, tym lepiej będzie wyglądał obraz w ciemnym pomieszczeniu. W przypadku nowego modelu iiyama zastosowano funkcję Advanced Contrast Ratio (ACR), która automatycznie reguluje kontrast w zależności od jasności obrazu. Model E2473HDS wyposażono w trzy wejścia sygnału - trzy cyfrowe (2 x HDMI i DVI) oraz jedno analogowe (VGA). Użytkownik może cieszyć się także dwoma 2-watowymi głośnikami stereo.

Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją door-to-door, jak również 30-dniową "Gwarancją zero martwych pikseli" pod warunkiem zakupu w jednym z autoryzowanych punktów sprzedaży. Cena monitora iiyama E2473HDS wynosi 849 złotych.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto