A A A

Era mail – poczta w komórce

23 stycznia 2008, 16:03
Era mail – poczta w komórce

Klienci sieci Era mają już możliwość wysyłania i automatycznego otrzymywania wiadomości e-mail bezpośrednio z i na telefon komórkowy.

Usługa Era mail umożliwia dostęp do poczty elektronicznej online za pomocą telefonu komórkowego. Oferowane są dwie wersje usługi: Era mail – bez funkcji odbierania załączników i Era mail pro – z obsługą załączników. Miesięczny abonament wynosi 9,90 zł brutto dla wersji podstawowej i 23,18 zł brutto dla wersji pro. W ramach abonamentu klienci otrzymują 5 lub 50 MB za transfer. Dodatkowe pakiety rozliczane są z dokładnością do 1 KB.

Korzystanie z usługi Era mail jest możliwe po zainstalowaniu w telefonie specjalnej aplikacji. Abonenci sieci Era mogą aktywować usługę, wysyłając SMS o treści ,,MAIL” na bezpłatny numer 80444. Klient aktywujący usługę po raz pierwszy ma możliwość skorzystania z oferty „Spróbuj za darmo”, gdzie przez 30 dni nie ponosi opłaty za jej użytkowanie.

Źródło: FKN


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
burtek
opera
24 stycznia 2008, 12:33
Super!
Ja mam Erę, ale i tak chyba nie skorzystam... No, może przyda się na wyjeździe...
zgłoś do moderacji »
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto