A A A

Era zmieni się w T-Mobile?

14 lutego 2008, 14:48
Era zmieni się w T-Mobile?

Klaus Hartmann, prezes Polskiej Telefonii Cyfrowej (Era), zapowiada, że kierowana przez niego firma do roku 2009 powinna zmienić markę na T-Mobile.

Data tzw. rebrandingu nie jest jeszcze znana, ale Hamid Akhaman, prezes T-Mobile, nie wykluczył, że może to nastąpić nawet w tym roku. Wiele zależy od wyniku rozmów prowadzonych z Vivendi, dotyczących tego, kto powinien kontrolować operatora PTC.

Klaus Hartmann poinformował, że w zarówno w 2007, jak i 2008 roku poziom inwestycji ma sięgnąć 15 proc. przychodów. Większość tej kwoty PTC przeznaczyła na rozbudowę sieci 3G w technologii HSDPA. Klaus Hartmann poinformował także, że Era jest już technicznie gotowa na wprowadzenie telewizji mobilnej w technologii DVBH i mogłaby uruchomić takie usługi w każdej chwili. Na przeszkodzie stoi jednak brak przydzielonych częstotliwości.

źródło: WirtualneMedia.pl


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
Weteran2006
opera
16 lutego 2008, 10:05
Panie z ERY.
Zaprzeczają!? Czy udają głupa!?Chyba to drugie , bo twierdzą , że nic nie wiedzą o przejęciu ery.
zgłoś do moderacji »
avatar
Weteran2006
opera
16 lutego 2008, 09:55
Czyje akcje większościowe?
W Orange i T-Mobile(era)?Kto ma media ten ma władzę.
zgłoś do moderacji »
robson1155
robson1155
opera
15 lutego 2008, 14:58
era
Zmienienie marki na T-Mobile nic nie zmieni ponieważ ta siec na 4 miejscu w europie i nie słynie z taniości. Ta zmiana może być jak i Ideą. Ale nie chce żeby było gorzej bo mam telefon w tej sieci:)
zgłoś do moderacji »
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto