A A A

Etui z dodatkowymi bateriami firmy Mophie

20 kwietnia 2012, 13:33
Etui z dodatkowymi bateriami firmy Mophie

Alstor wprowadza do swojej oferty kolejne nowości adresowane dla użytkowników iPhone’ów. Mophie Juice Pack Air i Juice Pack Plus to etui do modeli 4 i 4s z wbudowanymi bateriami, które znacząco wydłużają czas pracy urządzenia.

Juice Pack Plus jest obudową z największą oferowaną przez Mophie baterią (2000mAh), która aż dwukrotne zwiększa czas pracy smartfona. Producent zapewnia, że Juice Pack Plus ma wygodny ergonomiczny kształt, a gumowa powłokowa zapewnia pełną antywstrząsową i antyuderzeniową ochronę telefonu.

Juice Pack Air to wytrzymały, cienki futerał, który niemal dwukrotnie (1500aMh) zwiększa wytrzymałość baterii w iPhone 4 lub 4s – zyskany czas można przeznaczyć na rozmowy, surfowanie w sieci czy wysyłanie wiadomości. Dodatkowo, etui chroni telefon podczas codziennego użytkowania.

Oprócz wspomnianych urządzeń, w skład serii Juice Pack wchodzą szybko ładujące akumulatory dla wszystkich przenośnych urządzeń Apple.

Juice Pack Powerstation jest najbardziej wydajną przenośną baterią firmy Mophie o pojemności 4000mAh. Może być wykorzystana wraz z wszystkimi przenośnymi urządzeniami Apple, jak również przez szeroką gamę urządzeń posiadających złącze USB mini.

Juice Pack Boots to akumulator o pojemności 2000mAh zaprojektowany dla iPhone, iPad oraz iPod. Jest to kompaktowe i lekkie rozwiązanie do zasilania.

Juice Pack Reserve to najmniejsza przenośna bateria o pojemności 700mAh dedykowana dla iPhone, iPod, jak również iPad. Jest to lekki i przenośny akumulator, do którego przymocowany jest metalowy pierścień, dzięki czemu można go na przykład podpiąć do kluczy i nosić zawsze przy sobie.

Wszystkie baterie ładuje się przez złącze USB. Każdy z modeli posiada diodowy wskaźnik LED informujący o poziomie naładowania akumulatora.

Ceny SRP urządzeń kształtują się następująco:

Juice Pack Air – 279 PLN

Juice Pack Plus – 349 PLN

Juice Pack Reserve – 99 PLN

Juice PAck Boots – 189 PLN

Juice Pack Powerstation - PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto