A A A

Facebook stanie się wypożyczalnią filmów?

8 marca 2011, 12:32
Facebook stanie się wypożyczalnią filmów?

Twórcy filmowi dostrzegają potencjał drzemiący w serwisach społecznościowych. Jednocześnie chcą oni zmienić ich postrzeganie i wykorzystać je jako platformę do wypożyczania swoich dzieł. Warner Bros rozpoczyna akcję „Facebook”.

Przedstawiciele studia filmowego Warner Bros poinformowali, że zamierzają być pierwszym studiem pozwalającym na wypożyczanie swoich filmów za pomocą Facebooka. Na pierwszy ogień poszedł film „Mroczny rycerz” („Dark Knight”). Dostęp do produkcji można uzyskać wchodząc na oficjalny profil „Batman: The Dark Knight”, a następnie klikając na zakładkę „Watch”. Wypożyczenie filmu na 48 godzin kosztuje 30 Kredytów, co przelicza się na 3 dolary. Trzeba przyznać, że całkiem niezła cena.

Liczba zastosowań Facebooka wzrasta z dnia na dzień. Coraz bardziej staje się on swoistym centrum internetu, od czego już nam się chyba nie uda uciec.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto