A A A

Ferrari też sprzeda NFT

28 grudnia 2021, 11:00
Włoski producent samochodów sportowych opublikuje własne tokeny.
Ferrari też sprzeda NFT

Jak wszyscy, to wszyscy

Przedstawiciele Ferrari podpisali ze szwajcarską firmą Velas Network umowę na dostawę cyfrowych materiałów dla fanów marki.

W komunikacie Ferrari czytamy: „Velas będzie sponsorem tytularnym Ferrari Esports Series, internetowej serii jednomarkowej »Rozbrykanego Konia« oraz zespołu Esports, który będzie rywalizować w F1 Esports Series - oficjalnych cyfrowych mistrzostwach, w których biorą udział wszystkie zespoły uczestniczące w Mistrzostwach Świata Formuły 1 FIA".

Velas Network to dostawca usług bazujących na blockchainie - w tym niezamiennych tokenów (NFT). Cyfrowe usługi i produkty Ferrari opracowane przez tę firmę będą miały unikatowe elementy i cechy identyfikacyjne poświadczone w łańcuchu bloków.

fot. jorono – Pixabay


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto