A A A

Finezyjne obudowy od In Win

7 października 2013, 13:37
Finezyjne obudowy od  In Win

Finezyjne obudowy od In Win

In Win wprowadza na polski rynek nowy model obudowy z wbudowanym zasilaczem o mocy 180W w standardzie 80Plus Bronze. H Hrame Mini jest zbudowana z aluminiowych blatów o grubości od 1.6 do 2mm, które połączone są za pomocą specjalnych prętów wspornikowych.

In Win H Frame Mini jest obudową typu otwartego, przez co można na niej zmontować bezgłośny komputer (do 65W TDP procesora). W środku znajdziemy miejsce na jeden dysk 2.5” SSD oraz jeden napęd slim 5.25” umożliwiający montaż Blu-Ray lub drugiego dysku. H Frame Mini obsługuje wszystkie najnowsze płyty główne Mini-ITX oraz posiada miejsce na jedną kartę PCI-Express typu low profile. Mimo niewielkich rozmiarów w obudowie zmieszczono także system zarządzania kablami. H Frame Mini sprawdza się zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej. Z przodu nie mogło zabraknąć dwóch portów USB 3.0 oraz HD Audio.

Pod koniec października do oferty wejdą także modele czarno-czerwone oraz niebiesko-srebrne.

Sugerowana cena detaliczna: 799 zł brutto.

Źródło: Caseking

Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto