A A A

Firefox 3 Download Day

17 czerwca 2008, 11:53
Firefox 3 Download Day

Dziś około godziny 19.00 polskiego czasu na serwerach Mozilli pojawi się trzecia wersja Firefoksa. Jednocześnie rozpocznie się próba bicia rekordu Guinnessa w liczbie pobrań programu w ciągu 24 godzin.
Wśród chętnych, którzy zgłosili się do udziału w akcji, przodują Polacy. Chęć udziału w biciu rekordu można zgłaszać na stronie Download Day. Z ogólnej liczby 1 462 737 zadeklarowanych uczestników, aż 95,5 tys. to Polacy. Więcej chętnych znalazło się tylko pośród mieszkańców USA 243,5 tys – kraju, który ma prawie osiem razy więcej mieszkańców.

Polska

Akcja zyskała dużą popularność także w Brazylii – 94,7 tys. chętnych, Francji – 79,6 tys. i Włoszech – 64,3 tys. Więcej niż 50 tys. uczestników zgłosiły także Wielka Brytania, Niemcy i Japonia.

[Aktualizacja] Próba bicia rekordu zakończy się dziś o 20:16 czasu polskiego.

Źródło: Spread Firefox


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto