A A A

Firefox 7 jeszcze w tym roku!

8 lutego 2011, 11:29
Firefox 7 jeszcze w tym roku!

W tytule nie ma błędu. Według najnowszego planu działania Mozilli, jeszcze w tym roku wydany zostanie Firefox oznaczony numerem 7.

Na komputerach użytkowników nie zagościła jeszcze na dobre czwarta wersja ognistego liska, a na horyzoncie widać już jego siódmą odsłonę. Co czeka nas w kolejnych wersjach jednej z najpopularniejszych przeglądarek świata? W Firefoksie 5 zadebiutują animacje interfejsu użytkownika, dostępność edycji na 64-bitową wersję Windowsa oraz menedżer kont użytkowników. Firefox 6 to: wsparcie dla systemu Mac OS X 10.7, szybsze cache, obsługa aplikacji internetowych oraz usprawnienia w interpreterze języka JS. Ostatnia tegoroczna wersja Firefoksa zawierać będzie głównie zmiany pod maską - na ich temat wiemy obecnie bardzo niewiele.

Mozilla z bliżej nieokreślonych przyczyn postanowiła wziąć przykład z polityki Google wobec przeglądarki Chrome. Wyścig na numerki czas zacząć! O planach firmy na 2011 rok można przeczytać pod adresem https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap#Product_Roadmap.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto