A A A

G Pad 8.3 - LG zaprezentuje nowy tablet

28 sierpnia 2013, 12:41
G Pad 8.3 - LG zaprezentuje nowy tablet

LG potwierdziło, że planuje wypuścić na rynek tablet G Pad 8.3. Sprzęt zobaczymy podczas targów IFA 2013 w Berlinie, już za tydzień.

"Koncentrujemy się na wdrażaniu innowacji będących odpowiedzią na potrzeby i pragnienia konsumentów z całego świata, czego odzwierciedleniem jest na przykład ostatnio wprowadzony smartfon LG G2" powiedział dr Jong-seok, Prezes oraz Dyrektor Generalny działu LG Electronics Mobile Communications Company.

"Tablet LG G Pad 8.3 ma idealną wielkość, gwarantującą wyjątkowy komfort korzystania. Jesteśmy bardzo dumni, że stanie się częścią naszej serii G"- dodaje. "LG G Pad 8.3 pozwoli firmie LG wyraźnie zaznaczyć swoją obecność w segmencie tabletów" - czytamy w materiałach prasowych. Na rynkach docelowych LG G Pad 8.3 będzie dostępny w czwartym kwartale b.r., wtedy też zostanie potwierdzona jego cena.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto