A A A

G550 Moto – nawigacyjna hybryda od Navitel

17 czerwca 2016, 14:30
Navitel Poland, filia wiodącego dostawcy map i samochodowych rozwiązań nawigacyjnych, prezentuje pierwszą na rynku hybrydę nawigacji motocyklowej i samochodowej – Navitel G550 Moto.
G550 Moto – nawigacyjna hybryda od Navitel

Navitel G550 Moto oferuje 4.3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480x272 pikseli i proporcji 16:9. Producent zadbał o certyfikat wodo, pyło i kurzo odporności urządzenia (norma IP67). Płynne wytyczanie trasy odbywa się przy użyciu wydajnego procesora ARM CORTEX A7 o taktowaniu zegara 800MHz, wspomaganego optymalną ilością pamięci RAM. Wewnętrzna pamięć nawigacji to 8GB (zainstalowano na niej mapy krajów Europy oraz Rosji, Kazachstanu, Białorusi i Ukrainy).

Motocykliści docenią na pewno udogodnienia, takie jak np. widok informacji o trasie na jednym pasku usytuowanym w widocznym miejscu, opcja „kliknij i jedź" umożliwiająca obranie destynacji po zaznaczeniu palcem lub rysikiem punktu na mapie, asystent pasa ruchu pokazujący właściwy pas, który należy zając na skrzyżowaniu oraz integracja nawigacji ze słuchawkami poprzez tryb Bluetooth i wygodne odsłuchiwanie lektora prowadzącego do celu. Poza tym do dyspozycji użytkownika pełna baza stacjonarnych fotoradarów, szybkie planowanie trasy oraz opcja „moje miejsca", polegająca na dostępie do miejsc na mapie oznaczonych jako ulubione.

Cena: 799 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto