A A A

GX-Gaming GB-1581 – plecak dla gracza

14 lipca 2014, 11:40
Genius wprowadza na rynek nowy plecak GX-Gaming GB-1581. Przeznaczony jest on do przenoszenia i ochrony laptopów o przekątnej ekranu do 15,6 cala.
GX-Gaming GB-1581 – plecak dla gracza

GX-Gaming GB-1581 zaprojektowano z myślą o graczach, którzy często przemieszczają się ze swoim laptopem. Wyściełana kieszeń wewnętrzna jest wystarczająco obszerna, by zmieścić również klawiaturę do gier i zestaw słuchawkowy. Przednie kieszenie pomieszczą także mysz oraz przenośne głośniki.

Dla komfortu użytkowników tył plecaka został wyłożony oddychającą siatką, a przepuszczające powietrze kanały powinny zapewnić ergonomiczne wsparcie pleców.

Plecak o wymiarach 34×47×20cm dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej bądź srebrnej. Ma ona na celu lepszą ochronę przed uszkodzeniami przenoszonego sprzętu. Pozostałe elementy utrzymane są w czarnej stylistyce z czerwonym wykończeniem.

Plecak GX-Gaming GB-1581 posiada 24-miesięczną gwarancję producenta. Produkt dostępny jest już w sprzedaży, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 129 PLN brutto.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto