A A A

Galaxy Note 10: coraz głośnej o braku minijacka

2 sierpnia 2019, 14:10
Pojawiły się pierwsze zdjęcia adaptera łączącego fablet Samsunga z urządzeniami wyposażonymi we wtyczkę 3,5 mm.
Galaxy Note 10: coraz głośnej o braku minijacka

Pogłoski o braku złącza słuchawkowego typu minijack (3,5 mm) w urządzeniach (fabletach) Samsung Galaxy Note 10 i Note 10 Plus są coraz głośniejsze.

Po raz pierwszy informacje takie dało się słyszeć na początku czerwca. Sama możliwość porzucenia przez koreańskiego producenta klasycznego złącza – i niejako zmuszenie użytkowników do korzystania ze słuchawek bezprzewodowych – wzbudziła protesty potencjalnych nabywców modeli Note.

Obecnie w Internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia adaptera z końcówką USB-C z jednej strony i żeńskim gniazdem 3,5 mm z drugiej. Element taki miałby służyć do przewodowego łączenia słuchawek ze smartfonem.

Fotografie zamieścił w serwisie Twitter użytkownik Roland Quandt. Podobne adaptery oferują do własnych smartfonów firmy Apple i Google. W przypadku Samsunga nie wiadomo jeszcze, czy przejściówka ma się znaleźć na standardowym wyposażeniu, czy też będzie trzeba płacić za nią osobno.

fot. Roland Quandt

 

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto