A A A

Galaxy Note 9 z nową generacją rysika?

3 lipca 2018, 10:30
Premiera Samsunga Galaxy Note 9 jest tuż za rogiem. Wraz ze swoim nowym flagowcem Koreańczycy mają zaprezentować także ulepszoną wersję rysika S-Pen. Jeśli plotki się potwierdzą, to akcesorium doczeka się wsparcia dla łączności Bluetooth. Co to oznacza?
Galaxy Note 9 z nową generacją rysika?

Rysik Samsunga Galaxy Note 9, który zostanie wyposażony w Bluetooth ma pozwolić na kontrolę aparatu, sterowanie odtwarzaniem muzyki czy też zapewni inne funkcje, które będą pozwalały na sterowanie urządzeniem z odległości. Do tej pory Koreańczycy nie dawali tego typu opcji swoim użytkownikom.

Premiera Samsunga Galaxy Note 9 odbędzie się już 9 sierpnia w Nowym Jorku. Za nieco więcej ponad miesiąc będzie więc wiadomo co dokładnie przygotował producent.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto