A A A

Game Fusion 2011 - fantastyka i gry w Krakowie

15 kwietnia 2011, 11:06
Game Fusion 2011 - fantastyka i gry w Krakowie

Krakow Game Fusion to ogólnopolski festiwal fantastyki i gier, który odbędzie się w dniach 15-17 kwietnia 2011 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

W programie konwentu znajdą się m.in. liczne prelekcje i panele dyskusyjne, spotkania autorskie ze znanymi pisarzami, pokazy walk, turnieje, różnego rodzaju wystawy i warsztaty. Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w turniejach gier planszowych, komputerowych czy karcianych, a także okazję do wykazania się wiedzą w konkursach z zakresu filmu i literatury.

Organizatorem jest Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Krakow Game Fusion to ogólnopolski festiwal fantastyki i gier, który odbędzie się w dniach 15-17 kwietnia 2011 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

W programie konwentu znajdą się m.in. liczne prelekcje i panele dyskusyjne, spotkania autorskie ze znanymi pisarzami, pokazy walk, turnieje, różnego rodzaju wystawy i warsztaty. Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w turniejach gier planszowych, komputerowych czy karcianych, a także okazję do wykazania się wiedzą w konkursach.

Strona internetowa: http://gamefusion.pl


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto