A A A

Gamingowe monitory LG UltraGear

29 sierpnia 2018, 14:30
Firma LG zaprezentuje na targach IFA 2018 nową serię monitorów UltraGear przygotowanych z myślą o graczach.
Gamingowe monitory LG UltraGear

UltraGear to nazwa nowej rodziny gamingowych monitorów LG. Optymalna jakość obrazu oraz błyskawiczne przetwarzanie sygnałów sprawiają, że monitory z tej serii są idealne do wszystkich gatunków gier. Monitory LG UltraGear zapewniają użytkownikom przewagę podczas rozgrywek, pozwalając błyskawicznie reagować na zmiany sytuacji, co często decyduje o zwycięstwie lub porażce.

Flagowy model UltraGear 34GK950G, charakteryzuje się najlepszą specyfikacją w serii. Jest wyposażony w matrycę Nano IPS zapewniającą 98-procentowe pokrycie przestrzeni barw DCI-P3 i gwarantującą niezrównaną jakość obrazu. Matryca ta pozwala też na odwzorowanie kolorów obejmujących ponad 135 procent przestrzeni barw sRGB. Dzięki wbudowanej technologii przetwarzania grafiki NVIDIA G-SyncTM, monitor UltraGear 34GK950G płynnie odwzorowuje ruch, bez przesunięć i drżenia. Co więcej, duża częstotliwość odświeżania 120 Hz (przy przetaktowaniu) pozwala na wyraźniejsze wyświetlanie szybko poruszających się obiektów.

Ze względu na 34-calową matrycę o rozdzielczości UltraWide QHD (3440 x 1440) monitor o formacie 21:9 pozwala spojrzeć na ulubione gry z nowej perspektywy i zafascynować się obrazem o kinowych proporcjach. Monitor spotkał się już z uznaniem ekspertów i został wyróżniony nagrodami 2018 Red Dot Design Award oraz 2018 iF Design Award. Panoramiczny format obrazu sprawia, że na monitorze UltraGear 34GK950G można łatwiej dostrzec szczegóły oddalone od środka obrazu. Bardzo wąskie ramki pozwalają natomiast na łatwe połączenie kilku monitorów w celu uzyskania obrazu dokładniej wypełniającego pole widzenia. Ponadto, dzięki funkcji Sphere Lighting można wybrać jedno z sześciu ustawień kolorów oświetlenia zewnętrznego, budującego nastrój podczas gier lub oglądania filmów.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto