A A A

Garmin nüvi 2585TV

15 czerwca 2012, 09:18
Garmin nüvi 2585TV

Garmin International Inc. Zaprezentował nüvi 2585TV, nawigację GPS z funkcją przenośnego odbiornika naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz odtwarzacza multimedialnego.

Nüvi 2585TV wyposażone jest w dotykowy ekran o przekątnej 5" (12.7 cm), który, jak zapewnia producent - doskonale sprawdzi się zarówno podczas nawigowania, jak i oglądania filmów czy programów telewizyjnych. Ponadto urządzenie oferuje również opcję odtwarzania nagranych wcześniej programów.

Poza funkcjami odbiornika TV, nüvi 2585TV to w pełni funkcjonalna nawigacja pozwalająca na korzystanie z przydatnych w podróży funkcji i usług, takich jak photoLive, 3D traffic, czy zestaw głośnomówiący. Dodatkową możliwością, jaką oferuje najnowszy produkt Garmin jest skorzystanie z bogatej oferty dedykowanych akcesoriów, takich jak np. rejestrator jazdy, który umożliwia nagrywanie obrazu drogi przed i za pojazdem.

Przenośny odtwarzacz multimedialny nüvi 2585TV obsługuje wszystkie najważniejsze standardy kodowania naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG2/MPEG4/H.264), co zapewnia możliwość bezproblemowego oglądania TV na czterech kontynentach. Urządzenie udostępnia również szereg unikalny funkcji, w tym nagrywanie programów TV i audycji radiowych, sygnału wideo z zewnętrznych źródeł oraz odtwarzanie plików audio i wideo.

Najnowsza nawigacja nüvi 2585TV jest już dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 299€.

Informacje techniczne:

• Ekran dotykowy o przekątnej 5 cali i rozdzielczości WQVGA 480x272 pikseli

• Wymiary urządzenia: 136,4 x 86,3 x 17,8mm; Waga: 262g

• Slot dla kart microSD™ z opcjonalnymi mapami lub plikami multimedialnymi (do 16GB)

• Czas pracy na baterii: do 2 godzin

• Mapy opracowane na podstawie danych udostępnionych przez NAVTEQ, światowego lidera w dziedzinie kartografii (wersja EU)

• Optymalne zasilanie urządzenia gwarantuje korzystanie z GTM35, GTM36 lub Garmin 2A

• Obsługiwane formaty audio i wideo: MP3,WAV, ASF (WMA, WMV), OGG, FLAC, AAC, MP4 (M4V, M4A), 3GP (3GPP, 3G2, 3GPP2), AVI, MPG, (MP2, MPEG, M2V, VOB, TS, TP, TRP, M2TS, DAT), MKV, MOV, XviD


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto