A A A

GeForce GTX 660 Ti - nowy oręż dla komputerowych graczy

17 sierpnia 2012, 09:05
GeForce GTX 660 Ti - nowy oręż dla komputerowych graczy

Nowe karty napędzane najszybszą i najwydajniejszą architekturą graficzną na świecie są już dostępne w sklepach w cenach od 1349 złotych. Do każdej karty gra Borderlands 2 gratis.

Procesor graficzny GTX 660 Ti został zbudowany przy użyciu 28-nanometrowej architektury NVIDIA Kepler, dołączając do wprowadzonych wcześniej w tym roku procesorów graficznych GTX 680, GTX 670 i dwuprocesorowych kart GTX 690.

NVIDIA zapewnia, że procesor graficzny GTX 660 Ti jest znaczącym usprawnieniem względem starszych rozwiązań graficznych. Wysoka wydajność nowego układu gwarantuje płynność najbardziej wymagających gier w najpopularniejszej rozdzielczości wśród graczy, czyli 1080p. Procesor graficzny GTX 660 Ti jest szybszy średnio o 41% od procesorów GTX 560 Ti z 2011 r. i o 58% od procesorów GTX 470 z 2010 r.

Oprócz wysokiej wydajności, karty graficzne GTX 660 Ti posiadają pełne wsparcie dla teselacji DirectX 11, obsługują wygładzanie krawędzi TXAA oraz technologię PhysX, a także umożliwiają podłączenie czterech wyświetlaczy do jednej karty graficznej, w konfiguracji 3+1.

Użytkownicy, którzy nabędą kartę graficzną GTX 660 Ti w sklepach uczestniczących w ograniczonej czasowo promocji, otrzymają wraz z kartą kupon uprawniający do otrzymania bezpłatnej kopii gry Borderlands 2 firmy Gearbox Software.

Karty graficzne GTX 660 Ti są dostępne od wszystkich wiodących producentów w tym firm ASUS, Colorful, ECS, EVGA, Gainward, Galaxy, Gigabyte, Innovision 3D, Jetway, Leadtek, MSI, Palit, Point of View, PNY, Sparkle i Zotac.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto