A A A

GeForce NOW teraz również na urządzeniach SHIELD

12 lipca 2018, 07:10
GeForce NOW to oparta na chmurze usługa firmy NVIDIA, która sprawia że komputery Mac i zwykłe komputery PC stają się wirtualnymi maszynami do gier, umożliwiając użytkowników zagranie w najlepsze gry komputerowe.
GeForce NOW teraz również na urządzeniach SHIELD

 

SHIELD TV to urządzenie do strumieniowania multimediów oferujące jakość 4K, maksymalną wydajność oraz możliwość grania w gry PC z chmury lub z komputera z kartą GeForce, a jednocześnie umożliwiające zarządzanie inteligentnym domem.

W najbliższych dniach usługa GeForce NOW na urządzeniach SHIELD zostanie zaktualizowana do nowej edycji dostępnej obecnie na komputerach PC i Mac. Właściciele SHIELD będą mogli skorzystać z własnej biblioteki gier PC lub zakupić nowe w popularnych sklepach cyfrowych, takich jak Steam i Uplay. Takie tytuły jak Fortnite czy Tom Clancy's Rainbow Six Siege będą teraz dostępne z poziomu urządzenia strumieniującego. W serwisie będą udostępnione również nadchodzące przeboje, jak np. Shadow of the Tomb Raider.

Dzięki usłudze GeForce NOW na SHIELD można korzystać w zaciszu własnego salonu z gier PC na urządzeniu wielkości niewielkiej książki, wadze 250g i zużywającego mniej niż 10W energii.

GeForce NOW to najprostszy sposób na grę. Gier nie trzeba pobierać czy instalować, uruchamiają się niemal natychmiast, a NVIDIA zajmuje się ich wszelkimi aktualizacjami lub łatkami. Jedno konto GeForce NOW umożliwia dostęp do gier z chmury na komputerze PC, Mac lub urządzeniu SHIELD. Dzięki zapisywaniu w chmurze postępów możesz zacząć grać w domu na SHIELD, a następnie kontynuować rozgrywkę na laptopie podczas podróży.

Usługa GeForce NOW jest aktualnie dostępna jako bezpłatna wersja beta. Nowa edycja zostanie uruchomiona na urządzeniach SHIELD w przyszłym tygodniu.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto