A A A

Genesis GX68 - gryzoń dla graczy

26 stycznia 2014, 10:00
Genesis GX68 - gryzoń dla graczy

Natec Genesis poinformował o wprowadzeniu na rynek myszy dedykowanej graczom. Uzbrojona m. in. w 7 programowalnych przycisków oraz precyzyjny sensor laserowy o rozdzielczości 3400 DPI.

Wyposażona w 8 przycisków (w tym 7 programowalnych) oferuje szeroką gamę ustawień i możliwość dopasowania do własnego stylu gry. Dzięki załączonemu firmware, można dowolnie ją konfigurować, edytować profile, a także przypisywać makra wg własnych preferencji.

Genesis GX68 posiada regulowany sensor optyczny o maksymalnej rozdzielczości 3400 DPI, który zapewnia precyzję oraz szybkość działania. Teflonowe ślizgacze, gumowe boczne chwyty oraz materiały użyte do wykończenia myszki mają zapewnić komfortowy chwyt.

Wysoka częstotliwość raportowania w połączeniu z szybką reakcją gracza może się okazać zabójcza dla przeciwników. Ergonomiczny kształt myszy sprawia, że gryzoń idealnie dopasowuje się do ręki zaś nowoczesny, gamingowy design w wersji kolorystycznej black lub red może przypaść do gustu najbardziej wybrednym.

Produkt jest objęty 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna wynosi 89 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto