A A A

Genius zaprezentował nową gamingową serię dla graczy

7 marca 2012, 09:02
Genius zaprezentował nową gamingową serię dla graczy

CeBIT, zaraz po Consumer Electronics Show w Las Vegas, to kolejna okazja do zaprezentowania nowości produktowych. Wśród wystawców co roku figuruje firma Genius, która i tym razem przygotowała kilka ciekawostek.

To właśnie na tegoroczną edycję zaplanowano europejską premierę nowej, gamingowej serii GX. Powinna ona zainteresować nie tylko amatorów cyfrowej rozrywki, ale przede wszystkim profesjonalnych graczy. Należą do niej m.in. słuchawki Cavimanus, mysz DeathTaker oraz 70-watowe głośniki SW-G2.1 3000.

Na uwagę zasługuje klawiatura Imperator Pro. Wyposażona w 6 programowalnych przycisków oraz 3 profile gracza pozwala zapisać w sumie 18 makr. Wszystkie klawisze są podświetlane, a oprócz koloru można wybrać jeden z trzech poziomów jasności.

Ponadto, jednym z dwóch flagowych produktów Geniusa jest miniaturowy projektor Bella Vision BV-200. Może on okazać się pomocy wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca, a dzięki wbudowanej przeglądarce plików nie jest uzależniony od komputera.

Ciekawym gadżetem jest natomiast Ring Presenter, który oferuje pełną kontrolę nad PowerPointem oraz wszelkimi dokumentami czy stronami internetowymi. Pozwala także na sterowanie kursorem myszy i posiada wskaźnik laserowy.

Wszystkie produkty zadebiutują w sprzedaży, w bieżącym roku. Sugerowane, polskie ceny detaliczne nie są jeszcze znane.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto