A A A

Gigabyte GeForce GTX Titan Black

21 lutego 2014, 10:30
Gigabyte wprowadził do sprzedaży nową kartę graficzną dedykowaną dla najbardziej wymagających użytkowników - GV-NTITANBLKD5-6GD-B.
Gigabyte GeForce GTX Titan Black

Model ten wykorzystuje procesor graficzny NVIDIA GeForce GTX Titan Black, który składa się z 2880 wysokowydajnych rdzeni CUDA. Ponadto zaprezentowana karta graficzna wyposażona jest w aż 6 GB szybkiej pamięci GDDR5. Produkt Gigabyte zapewnia również wsparcie dla najpopularniejszych standardów i technologii, w tym Microsoft DirectX 11.2, PCI-Express 3.0, NVIDIA 3D Vision Surround, SLI, G-Sync, PhysX czy GPU Boost 2.0. Dzięki temu GV-NTITANBLKD5-6GD-B gwarantuje najwyższą wydajność zarówno w najnowszych grach jak i w pełni profesjonalnych zastosowaniach wykorzystujących obliczenia podwójnej precyzji.

Gigabyte GV-NTITANBLKD5-6GD-B oferuje ponadto pełne wsparcie dla najnowszego standardu wyświetlania obrazu w rozdzielczości Ultra HD (4K). Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się niedostępną dotychczas szczegółowością, głębią oraz ostrością obrazu wyświetlanego na monitorach 4K.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Sativa
Sativa
16 marca 2014, 03:58
Strasznie drogie to cacko, a na naprawdę dobre gry wymagające wystarczy dużo tańsze. :)
avatar
Toljusz
15 marca 2014, 14:34
Tylko, że komu normalnemu jest potrzebna teraz taka karta. Nawet wymagającym graczom spokojnie i na długo wystarczy GTX Poseidon, który kosztuje połowę tego co ta.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto