A A A

Gigabyte Radeon HD 7990

30 kwietnia 2013, 12:10
Gigabyte Radeon HD 7990

Gigabyte prezentuje nową kartę graficzną - GV-R799D5-6GD-B. Model ten, pod względem wydajności, to światowy numer jeden.

Moc obliczeniowa najnowszego produktu Gigabyte, to zasługa wykorzystania dwurdzeniowego układu Radeon HD 7990 oraz unikalnej architektury GCN (Graphics Core Next). Dzięki temu GV-R799D5-6GD-B to udane rozwiązanie dla wymagających użytkowników stawiających na granie w najwyższej rozdzielczości. Debiutująca karta graficzna zapewnia również pełne wsparcie dla najnowszych technologii i standardów, w tym PCI Express 3.0 i AMD ZeroCore Power.

Karta graficzna GV-R799D5-6GD-B wyposażona jest w aż 6GB szybkiej pamięci GDDR5 oraz 768-bitową magistralę systemową, dzięki czemu możliwe jest bezproblemowe przesyłanie nawet dużej ilości danych. Ma to szczególne znaczenie w przypadku korzystania z rozwiązań wielomonitorowych, na których obraz wyświetlany jest w wysokiej rozdzielczości.

Pełną specyfikację Gigabyte GV-R799D5-6GD-B można znaleźć na oficjalnej stronie producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto