A A A

Głośniki Logitech Multimedia Speakers Z213

27 czerwca 2014, 10:00
Logitech wprowadza na rynek Multimedia Speakers Z213 – nowy multimedialny system dźwięku 2.1 z dwoma głośnikami i subwooferem.
Głośniki Logitech Multimedia Speakers Z213

Głośniki Logitech Multimedia Speakers Z213 współpracują z szeroką gamą urządzeń audio - od komputerów z systemem Windows lub Mac, przez tablety i smartfony po odtwarzacze MP3. Skierowany w dół subwoofer z 4 calową membraną gwarantuje głęboki i wyrazisty dźwięk, bez względu na to czego akurat słuchamy. Z tyłu subwoofera umieszczono pokrętło, które pozwala na regulację intensywności basów. Przewodowy panel sterowania pozwala w łatwy sposób regulować głośność oraz włączyć i wyłączyć głośniki. Dodatkowo panel ten został wyposażony w wejście minijack 3,5, co pozwala na podłączenie do niego słuchawek.

Głośniki Logitech Multimedia Speakers Z213 są kompatybilne z Logitech BluetoothAudio Adapter. Podłączenie adaptera do głośników pozwala na cieszenie się muzyką odtwarzaną z każdego urządzenia wyposażonego w technologię Bluetooth.

Dostępność

Głośniki Logitech Multimedia Speakers Z213 będą dostępne w sprzedaży w Polsce w lipcu 2014 w sugerowanej cenie detalicznej 129 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
Pawcik77
27 czerwca 2014, 16:40
Logiteh to dobra firma mam głośniki tej firmy brzmienie jest sto razy lepsze niż od firmy Creative polecam.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto