A A A

Goclever Cineo Vivid – projektor do domu i biura

9 czerwca 2016, 14:30
Goclever poszerza swoją ofertę urządzeń multimedialnych wprowadzając na rynek multimedialny projektor Cineo Vivid, generujący obraz o rozdzielczości 1280x800 pikseli i maksymalnej wielkości 200 cali.
Goclever Cineo Vivid – projektor do domu i biura

Projektory są już powszechnie obecne w firmach (są nieodzownym wyposażeniem sal konferencyjnych i przydają się podczas spotkań, szkoleń czy prelekcji) i coraz częściej pojawiają się również w domach, jako wielkoekranowa alternatywa dla telewizorów.Goclever Cineo Vivid wykorzystuje technologię LED i potrafi wyświetlać oraz o natywnej rozdzielczości 1280x800 punktów, przekątnej od 50 do 200" (z odległości od 1,5 do 6 m), jasności na poziomie 2800 lumenów i kontraście 1500:1. Taka konfiguracja zapewnia jasny, ostry obraz i nasycone kolory - również w jasnych pomieszczeniach.

Urządzenie wyposażono w szeroką gamę portów pozwalających na podłączenie różnych źródeł obrazu. Użytkownik ma do dyspozycji 2xHDMI, 2XUSB, AV, VGA oraz YPbPr. Goclever Cineo Vivid może więc zarówno prezentować obraz z podłączonych zewnętrznych źródeł obrazu, jak i bezpośrednio z nośników USB.W przypadku projektorów bardzo ważnym parametrem jest żywotność lampy - w Cineo Vivid zastosowano źródło światła o żywotności sięgającej 50 000 godzin. Goclever Cineo Vivid waży 3,5 kg, W górnej części znajduje się panel sterowania, który dzięki 15 stopniowej korekcji pozwoli na utrzymanie ostrości obrazu. W zestawie znajdziemy pilota oraz kable AV i VGA, które pozwolą na szybkie podłączenie projektora do innego sprzętu. Za Goclever Cineo Vivid trzeba zapłacić 1099 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto