A A A

Good Old Games, czyli gry stare, ale jare i w dodatku niedrogie

11 lipca 2008, 21:59
Good Old Games, czyli gry stare, ale jare i w dodatku niedrogie

Good Old Games to kolejny pomysł warszawskiego producenta i dystrybutora gier CD Projekt na zaistnienie na światowym rynku gier. Z początkiem sierpnia firma planuje rozpoczęcie całkowicie elektronicznej sprzedaży gier.
Oferowane tytuły mają należeć do ścisłej klasyki, niektórych z nich nie ma już w sprzedaży. Gry mają być przystosowane do działania w systemach Windows XP i Vista. Dodatkowo CDP zaoferuje klientom usługi społecznościowe, a także atrakcyjne dodatki, np. opisy przejścia, ścieżki dźwiękowe czy tematyczne tapety. Gry mają kosztować 6 i 10 dolarów, a wydawca zapowiada, że programy nie będą mieć zabezpieczeń DRM.

Na razie witryna sklepu zawiera jedynie zapowiedź jego uruchomienia, brak jest listy gier, które będą oferowane – pewne wnioski można wysnuć z zamieszczonych ilustracji.

GoG

Lekkie zdziwienie budzi brak polskiej wersji językowej strony, ale twórcy projektu zapewniają, że usługa będzie dostępna także w kraju nad Wisłą (strona pozostanie jednak w języku angielskim). Obecnie trwają zapisy do zamkniętych beta testów usługi.

Źródło: Informacja prasowa


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto