A A A

Gratka dla fanów – komiksy w sieci

14 listopada 2007, 13:45
Gratka dla fanów – komiksy w sieci

Jeden z największych światowych wydawców komiksów – amerykański Marvel – zdecydował o rozpoczęciu internetowej sprzedaży elektronicznych wersji albumów. Dostęp do usługi Marvel Digital Comisc jest płatny, ale dla zachęty do korzystania z serwisu wydawca zdecydował się udostępnić na pewien czas 250 najpopularniejszych komiksów. Roczny abonament za korzystanie z serwisu kosztuje 60 dolarów, a dostęp miesięczny 10 dolarów. Docelowo serwis ma oferować 2,5 tysiąca komiksów. Także takich, które w papierowym wydaniu bardzo trudno dziś kupić. Witryna Marvel Digital Comisc ma zintegrowaną przeglądarkę albumów z możliwością dowolnego przybliżania stron komiksów, autoprzewijania stron oraz skoku do wybranej strony albumu.

Źródło: Marvel Digital Comisc


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto