A A A

Gry za darmo?

8 lipca 2008, 13:46
Gry za darmo?

Prawdopodobnie przemysł gier komputerowych czeka niebawem olbrzymia zmiana. Twierdzi tak między innymi David Perry, twórca takich gier, jak Enter the Matrix, Earthworm Jim i Messiah. Jego zdaniem już wkrótce gry będą udostępniane za darmo.
David Perry uważa, że taka metoda dystrybucji gier to jedyny sposób na skuteczną walkę z piractwem. Model taki został już wprowadzony i dobrze się sprawdza w Azji, gdzie piraci nie zajmują się łamaniem zabezpieczeń darmowych gier, ponieważ jest to nieopłacalne. Produkcja gier oczywiście nie będzie działalnością charytatywną. Producenci będą zarabiać na sprzedaży wykorzystywanych w grach przedmiotów, będą też mogli umieszczać w grach reklamy, za które otrzymają dodatkowe pieniądze.

Źródło: Fudzilla


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto