A A A

Harman Kardon Soho Wireless

21 października 2014, 08:00
Marka Harman Kardon zaprezentowała Soho Wireless - wysokiej jakości słuchawki nauszne z uproszczoną obsługą technologii Bluetooth.
Harman Kardon Soho Wireless

Słuchawki Soho Wireless firmy Harman Kardon to lekkie i przenośne słuchawki oferujące użytkownikowi wysokiej jakości dźwięk w praktycznym pakiecie bezprzewodowym. Urządzenie zostało wyposażone w przetworniki 30 mm oraz magnesy neodymowe, zamknięte w eleganckiej konstrukcji.

Użytkownicy tych słuchawek z pewnością docenią technologie Bluetooth oraz NFC, dzięki którym będą mogli parować szereg urządzeń. Tak uzyskana swoboda komunikacji bezprzewodowej to pełny komfort użytkowania. Uzupełniają go również oryginalnie wykonane elementy sterujące, reagujące na dotyk, które umieszczono na muszlach słuchawek.

Po co ten cały Bluetooth czy NFC? Słuchawki dzisiaj powinny zapewniać pełną niezależność, zgodność sprzętową oraz swobodę przemieszczania się. W osiągnięciu tych celów pomagają wykorzystywane w Soho Wireless technologie. Komunikacja bezprzewodowa przebiega sprawniej dzięki technologii Bluetooth oraz NFC, zaś wykorzystanie bezstratnej wymiany danych w formacie aptX i AAC zapewnia dostępność wielu urządzeń. Odłączany kabel pozwala na nieprzerwane słuchanie muzyki nawet przy wyczerpaniu się baterii, którą można szybko naładować dzięki kablowi USB.

Wygoda użytkowania to kolejna podstawowa cecha współczesnego sprzętu audio, szczególnie słuchawek. W związku z tym mocowane w muszlach czujniki, zapewniające łatwą obsługę dotykową słuchawek, doskonale zdają egzamin. Podobnie jak 30-milimetrowe przetworniki z magnesem neodymowym, które dostarczają dźwięk najwyższej klasy w całym paśmie.

Harman Kardon Soho Wireless wykończone są najwyższej jakości materiałami - skórą i stalą nierdzewną. Zwieńczeniem ich praktyczności jest unikalna funkcja składania i umieszczenia ich w płaskim futerale, a tym samym bezpieczne przenoszenie.

Harman Kardon Soho Wireless dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych (czarne, białe, brązowe), a ich cena to 999 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto