A A A

HiFiMAN HM-601 Slim - przenośny odtwarzacz

17 sierpnia 2012, 09:20
HiFiMAN HM-601 Slim - przenośny odtwarzacz

HiFiMAN przedstawił HM-601 SLIM - nową wersję odtwarzacza HM-601.

HiFiMAN HM-601 Slim przetwarza dźwięk w jakości 16-bitów/44 kHz. W tym celu producent użył przetwornika TDA1543, który pracuje w trybie NOS (non-oversampling). Oznacza to, że HM-601 Slim w żaden sposób nie zmienia dźwięku poprzez nadpróbkowanie, które jest sztuczną i uproszczoną formą usuwania zakłóceń, które powstają w procesie przetwarzania sygnału z formy cyfrowej na analogową.

HM-601 Slim został wyposażony w jeden z najmocniejszych wzmacniaczy słuchawkowych na rynku. Dzięki temu jest w stanie współpracować nie tylko z dousznymi lub dokanałowymi słuchawkami przenośnymi, ale także z pełnymi nausznymi słuchawkami audiofilskimi dowolnej marki. HM-601 Slim obsługuje słuchawki o oporności do 300 Ohm, co pozwala nazwać go najwszechstronniejszym odtwarzaczem przenośnym na rynku. Warto dodać, że urządzenie posiada wejście liniowe, które pozwala podłączyć HM-601 do wzmacniacza jako wysokiej klasy źródło dźwięku, czyli kompaktowy odtwarzacz plików cyfrowych. HM-601 może także pracować podłączony na stałe do prądu, jako urządzenie stacjonarne.

Mając na uwadze różne potrzeby i możliwości finansowe Klientów HiFiMAN zdecydował o sprzedaży kilku różnych wersji pojemności pamięci pokładowej HM-601 Slim. Zakres pojemności HM-601 Slim waha się od 4 do 40GB – tak szeroka paleta możliwości jest możliwa dzięki standardowemu slotowi na karty SD (do 32GB).

Zaawansowane oprogramowanie HM-601 pozwala na odtwarzanie wszystkich najpopularniejszych plików cyfrowych - w tym audiofilskich WAV PCM oraz FLAC 24/96.

Cena: od 999 pln.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto