A A A

Honor 6X trafił do Polski

11 marca 2017, 14:00
Honor 6X zadebiutował na polskim rynku. Smartfon wyposażony został w podwójny aparat, wydajną baterię oraz wielofunkcyjny czytnik linii papilarnych.
Honor 6X trafił do Polski

Honor 6X został zamknięty w metalowej obudowie o grubości 8.2 mm. Sercem smartfonu jest autorski procesor Huawei Kirin 655. Urządzenie wyposażone zostało w 3 GB pamięci RAM i 32GB pamięci wewnętrznej. Wyświetlacz Honora 6X ma 5.5 cala i rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli, co odpowiada zagęszczeniu 404 pikseli na cal. Brzegi wyświetlacza są zaokrąglone.

Za zasilanie odpowiada bateria o pojemności 3340 mAh, wspierająca standard szybkiego ładowania. Jedno ładowanie ma pozwalać na wiele godzin oglądania materiałów wideo, słuchania ulubionej muzyki lub grania. Urządzenie pracuje na systemie Android 6 z nakładką EMUI 4.1. Producent już zapowiedział aktualizację do Androida 7 i EMUI 5.1.

Honor 6X wyposażony został w podwójny aparat. Dzięki zastosowaniu matryc o rozdzielczości 12 i 2 megapikseli możliwe było osiągnięcie bardzo szerokiego zakresu pracy przesłony, od F/0.95 do F/16. Daje to możliwość płynnego ustawiania wybranego punktu ostrości przy jednoczesnym delikatnym rozmyciu tła. Autofocus, który potrzebuje jedynie 0.3 sekundy na dostosowanie ostrości i sensor Sony IMX386 sprawiają, że nawet najbardziej szalone ujęcia mają być ostre, jak nigdy wcześniej. Zastosowanie dwóch aparatów umożliwiło również edycję punktu ostrości już po wykonaniu zdjęcia.

Z przodu smartfona zastosowano aparat o rozdzielczości 8 megapikseli z szerokokątnym obiektywem. Tradycyjnie w smartfonach Honor i Huawei nie zabrakło zaawansowanego oprogramowania do edycji zdjęć, a także funkcji malowania światłem.

Do odblokowania Honora 6X służy wielofunkcyjny czytnik linii papilarnych. Za jego pomocą można również przewijać zdjęcia w galerii. Dłuższe przytrzymanie powoduje wyłączenie alarmu, a pojedyncze dotknięcie pozwala na odebranie połączenia lub błyskawiczne wykonanie selfie.

Honor 6X dostępny jest w ofercie abonamentowej Plus w kolorze grafitowym.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto