A A A

Huawei Ascend P7 już w Polsce

23 maja 2014, 06:00
Firma Huawei zaprezentowała po raz pierwszy na polskim rynku najnowszy smartfon z serii Ascend P – Huawei Ascend P7.
Huawei Ascend P7 już w Polsce

Najnowsza wersja intuicyjnego interfejsu użytkownika Emotion UI 2.3 umożliwia personalizację ekranu głównego i blokady. Ponadto użytkownicy mogą łatwo dostosować smartfon do swoich potrzeb dzięki oprogramowaniu, m.in. filtrowi niepożądanych wiadomości i połączeń, administratorowi sieci, powiadomień oraz kilku trybom oszczędzania baterii. Jest również 5-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1920 x 1080 (445ppi).

Tylny 13 Mpix aparat z asferycznymi soczewkami 5P, dzięki sensorowi Sony BSI czwartej generacji i przesłonie f/2.0, umożliwia robienie zdjęć dobrej jakości nawet w nocy lub w ciemnych pomieszczeniach. Funckcja Ultra SnapShot pozwala na użycie aparatu w 1,2 sekundy po dwukrotnym wciśnięciu przycisku zmniejszania głośności i bez odblokowywania telefonu.

Przedni 8 Mpix aparat (asferyczne soczewki 5P) z oprogramowaniem IMAGES Smart 2.0 pozwala na wykonywanie autoportretów, a także tzw. groufie - zdjęć grupowych w trybie panoramicznym. Jakość fotografii można udoskonalić dzięki 10-stopniowemu systemowi automatycznego poprawiania wyglądu twarzy w trybie Beauty. Zainstalowana kamera umożliwia też nagranie filmu w jakości 1080p HD, a funkcja Voice Photo pozwala na wzbogacenie zdjęć 10-sekundowym nagraniem audio i szybkie udostępnienie w mediach społecznościowych.

Użytkownikom poszukującym szybkiej łączności Ascend P7 zapewni możliwości oglądania multimediów dzięki transferowi 4G LTE i podwójnej antenie. W smartfonie zastosowano także inteligentną technologię przełączania sieci, która stabilizuje jakość połączenia nawet przy słabym sygnale i minimalizuje obciążenie baterii.

Korzystanie z multimediów wymagających dużego transferu danych jest możliwe dzięki baterii litowo-polimerowej 2500 mAh z technologią oszczędzania energii. Pozwala ona na wyłączenie dowolnej aplikacji uruchomionej w tle, aby zredukować niepotrzebne obciążenia. Po zejściu poniżej 10 procent stanu baterii, Huawei Ascend P7 dobiera optymalny model korzystania z energii. Po jego uruchomieniu ekran zostaje przyciemniony i wyłączają się wszystkie funkcje telefonu poza najbardziej podstawowymi, jak połączenia głosowe i lista kontaktów. Umożliwia to wydłużenie czasu pracy na pozostałych 10 procentach energii o dodatkowe 24 godziny w trybie czuwania.

- Polska jest bardzo ważnym rynkiem dla Huawei. W najbliższych latach planujemy zwiększyć udziały rynkowe i świadomość marki ściśle współpracując z partnerami biznesowymi oraz inwestując w działania marketingowe. Mamy nadzieję, że w ciągu najbliższych 2-3 lat osiągniemy 15 proc. udział w rynku smartfonów w Polsce. Jesteśmy przekonani, że Ascend P7 zostanie dobrze przyjęty przez klientów i w znaczący sposób przyczyni się do budowania silnej pozycji Huawei na rynku konsumenckim. Zarówno na świecie jak i w Polsce - powiedział Jim Lu, prezes Huawei na region Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawię.

Dostępność

Huawei Ascend P7 jest już dostępny w Polsce w ofercie operatora PLUS w taryfie Plus dla Firm już od 3 PLN. W sprzedaży pozaoperatorskiej smartfon będzie dostępny w sieciach: Euro RTV-AGD, Media Markt, Media Saturn, x-kom.pl, Sferis, Media Expert w sugerowanej cenie detalicznej 1699 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto