A A A

Huawei hotspot WiFi LTE E589

12 kwietnia 2012, 09:39
Huawei hotspot WiFi LTE E589

Producent zapewnia, że Huawei E589 zaoferuje wygodny dostęp do sieci LTE nawet dla 10 urządzeń takich jak np. telefony komórkowe, tablety, notebooki, konsole PSP czy e-booki. Modem wyposażony został w baterię umożliwiającą do 10 godzin pracy.

Dodatkowo Huawei E589 ma zagwarantować optymalną jakość połączenia, utrzymując silny sygnał sieci nawet na jej krawędzi, dzięki czemu pozwoli cieszyć się szerokopasmową siecią LTE bez względu na czas i miejsce. Modem zapewni także dostęp do transferu danych w standardzie LTE dochodzącego do 100 Mbps, w którym plik filmowy HD o wielkości 1GB ściągnie się w mniej niż pięć minut. Urządzenie ma cienką obudowę, prostą formę i duży ekran TFT, dzięki czemu ma być poręczny i wygodny w konfiguracji.

Mobilny hotspot wyposażony będzie w kartę SD, pozwalającą na zapis i odczyt danych za pośrednictwem połączenia WiFi. Dzięki temu klienci będą mogli udostępniać zdjęcia, dokumenty, muzykę etc. w sposób zbliżony do zewnętrznych dysków WiFi. E589 będzie również można wykorzystać do wysyłania wiadomości tekstowych, dzięki zaawansowanemu interfejsowi sieciowemu, pozwalającemu użytkownikom na szybkie i wygodne tworzenie, wysyłanie i odbieranie wiadomości bezpośrednio z komputera.

Modem Huawei E589 dostępny będzie na polskim rynku w połowie 2012 roku.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto