A A A

HyperX rozszerza ofertę dysków SSD

25 września 2018, 13:30
HyperX poinformował o wprowadzeniu na rynek dysków SSD HyperX FURY RGB i HyperX SAVAGE EXO.
HyperX rozszerza ofertę dysków SSD

Nowe dyski SSD HyperX FURY RGB i HyperX SAVAGE EXO to wydajne urządzenia pamięci masowej przeznaczone dla graczy, miłośników podkręcania częstotliwości i osób samodzielnie składających komputery, zaspokajające całą gamę potrzeb związanych z grami:

Dysk SSD FURY RGB dostarcza niezwykłych wrażeń wizualnych użytkownikom komputerów o zwiększonej częstotliwości taktowania służących do grania i systemów składanych samodzielnie. Urządzenie umożliwia odczyt danych z szybkością maksymalnie 550 MB/s i zapis z szybkością maksymalnie 480 MB/s, a podświetlany pasek pozwala uzyskać dynamiczne, konfigurowalne efekty świetlne RGB. Dysk jest kompatybilny z płytami głównymi obsługującymi podświetlenie RGB i wieloma urządzeniami RGB. Ponadto można go połączyć szeregowo z innymi podzespołami wewnętrznymi, aby zsynchronizować efekty RGB. Model FURY RGB jest dostępny w wersjach o pojemności 240 GB, 480 GB i 960 GB4. W sprzedaży są zarówno same dyski SSD z podświetleniem RGB, jak i całe zestawy do modernizacji, które obejmują obudowę USB 3.0, ramkę 3,5″ z wkrętami mocującymi, kabel RGB, kabel do transmisji danych SATA, kabel USB 3.1 ze złączami typu A i mini-USB oraz oprogramowanie do klonowania dysków.

Dysk SSD SAVAGE EXO jest znakomitym rozwiązaniem dla użytkowników szukających szybkiej zewnętrznej pamięci masowej do tworzenia kopii zapasowych gier, obróbki materiału wideo i innych zastosowań wymagających szybkiego dostępu do danych. Model ten umożliwia odczyt danych z szybkością 500 MB/s i zapis z szybkością 400 MB/s1, oferuje proste opcje podłączania w systemach Windows i Mac oraz jest zgodny z konsolami XBOX One i PS4 dzięki zastosowaniu portu USB 3.1 gen. 25. Dysk SAVAGE EXO waży zaledwie 56 gramów i jest umieszczony w niewielkiej, płaskiej i poręcznej obudowie. Dzięki temu idealnie nadaje się do szybkiego zapisywania i przenoszenia danych, a jednocześnie pozwala przyspieszyć wczytywanie gier na współczesnych konsolach nawet o 20%6.Dostępne są wersje o pojemności 480 GB i 960 GB.

Dyski SSD FURY RGB i SAVAGE EXO są dostępne za pośrednictwem sieci punktów sprzedaży HyperX. Oba modele są już dostępne na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

 

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto