A A A

HyperX szykuje niespodziankę dla fanów konsol

25 sierpnia 2016, 13:30
HyperX ogłosił nawiązanie partnerstwa ze studiem The Coalition, twórcą popularnej gry Gears of War, wydanej przez studio Microsoft.
HyperX szykuje niespodziankę dla fanów konsol

HypeX chętnie angażuje się w turnieje oraz eventy, na których obecne jest stoisko producentów Gears of War. Do takich eventów należą E3 w Los Angeles, Comic Con w San Diego, Gamescom w Kolonii oraz nadchodzący PAX West w Seattle.

HyperX wspiera graczy na całym świecie bez względu na tytuł wybranej produkcji czy wykorzystywaną platformę. Co więcej, coraz większe zaangażowanie marki widoczne jest także w segmencie konsol. Na początku roku HyperX ogłosił nawiązanie współpracy z Microsoft, w wyniku której powstały słuchawki HyperX CloudX dedykowane Xbox One. Współtworzenie produktu z twórcami gry Gears of War jest naturalnym działaniem wzmacniającym aktywności w zakresie rynku konsoli.

- Jesteśmy dumni z możliwości współpracy z tak cenioną i popularną marką jaką jest Gears of War. - mówi Danie Kelley, dyrektor marketing HyperX. Z niecierpliwością czekamy na wrzesień, kiedy będziemy mogli pochwalić się owocem naszej współpracy z The Coalition i Microsoft. - dodaje.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto