A A A

Hyperbook – laptopy gotowe pod VR

10 czerwca 2016, 10:00
Rok 2016 to zdecydowanie rok technologii wirtualnej rzeczywistości. Wielu producentów wciąż wprowadza coraz bardziej ulepszone - wersje swoich gogli. By urządzenia te działały bez problemów, potrzebują one mocnego wsparcia ze strony komputera. W Polsce, jako pierwsze te wymagania spełniają laptopy marki Hyperbook.
Hyperbook – laptopy gotowe pod VR

Podczas gdy inni producenci dopiero planują wprowadzenie do sprzedaży komputerów zgodnych z technologią VR, Hyperbook ma je w swojej ofercie już od miesięcy. Laptopy te swoimi podzespołami mogą zawstydzić nie jeden komputer stacjonarny. Desktopowy Procesor Intel Core I7-6700K i karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 980 umieszczone w urządzeniu mobilnym, to w przypadku laptopów Hyperbook - standard.

Laptopy Hyperbook jako pierwsze w Polsce otrzymały certyfikat VR. By otrzymać to prestiżowe wyróżnienie komputer musi spełnić bardzo wysokie wymagania wydajnościowe. W sklepie producenta każdy może dowolnie skonfigurować swój wymarzony laptop do VR. Można tam zmieniać nie tylko dyski twarde i pamięci RAM, ale również miedzy innymi karty graficzne i procesory.

Wirtualna rzeczywistość to jednak nie wszystko - dzięki tak mocnym podzespołom, laptopy Hyperbook mogą bez problemu służyć jako najlepsze maszyny do gier, a także do projektowania, edycji grafiki i video.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto