A A A

I-FlashDrive już na polskim rynku

1 czerwca 2012, 08:51
I-FlashDrive już na polskim rynku

Dzięki nawiązanej współpracy Wilk Elektronik SA z firmą PhotoFast już wkrótce na polskim rynku pojawi się I-Flash - urządzenie wyposażone jednocześnie w złącze USB i złącze dokujące do urządzeń Apple.

Flash umożliwia wymianę plików pomiędzy wszystkimi urządzeniami iPhone, iPad i iPod Touch obsługującymi system iOS 5, a systemami operacyjnymi Microsoft Windows i OS X, a dzięki bezpłatnej aplikacji dostępnej w języku polskim, użytkownik może w łatwy sposób zarządzać transferem plików pomiędzy i-FlashDrive i wszystkimi kompatybilnymi urządzeniami Apple.

Wsparcie przez I-FlashDrive funkcji „Otwórz w…” umożliwia import wielu plików i dokumentów z urządzeń Apple bezpośrednio do nośnika danych. Dzięki dużej pojemności urządzenia, I–Flash może służyć jako pamięć zewnętrzna do urządzeń Apple pozwalając na tworzenie backupu kontaktów oraz ich eksportu do uniwersalnego formatu vCard. Urządzenie nie wymaga dodatkowego ładowania, a dzięki niewielkim wymiarom oraz wadze może służyć jako uniwersalna pamięć przenośna USB.

I-flash dostępny w wersji 8GB, 16GB oraz 32GB posiada certyfikat Made for iPod, iPhone, iPad, przyznawany przez firmę Apple produktom, które spełniają jej rygorystyczne normy jakości.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto