A A A

IRIVER E40 compact music player

4 listopada 2011, 09:07
IRIVER E40  compact music player

Firma Iriver zaprezentowała następcę ich kompaktowego odtwarzacza plików muzycznych.

Iriver E40 nawiązuje do swojego poprzednika, ale jak zapewnia producent, firma poczyniła kilka zmian aby dostarczyć produkt jeszcze bardziej dopracowany. E40 jest teraz cieńszy przy jednoczesnym zwiększeniu ekranu LCD do 2cali. Kształt urządzenia zyskał na opływowych kształtach, a materiał z którego wykonano obudowę to specjalne włókna plastiku mające czynić ją odporną na pęknięcia spowodowane upadkiem czy też dużym naciskiem.

W odtwarzaczu zaszły też zauważalne zmiany software'owe. Jedną z nich jest nowe menu, które w dużym stopniu ma uprzyjemnić nawigację. Ta odbywa się za sprawą panelu dotykowego zamieszczonego w obudowie. Dzięki temu, przechodzenie do najważniejszych funkcji ma być teraz dużo szybsze i wygodniejsze.

W urządzeniu poprawiono również nieznacznie jakość audio oraz dyktafonu dodając jednocześnie prawie 40 ustawień EQ dla wygody użytkownika. Oczywiście można tworzyć również własne ustawienia EQ, ale te które już są dostępne w pełni powinny zaspokoić większość słuchaczy.

Iriver E40 podobnie jak model E30 ma się szczycić imponującym osiągiem czasu pracy, który wynosi 52h ciągłego odtwarzania plików audio. Model będzie dostępny w Polsce już w listopadzie w białej, czarnej i różowej wersji kolorystycznej.

Cena za model z pamięcią 4Gb to 269zl, natomiast za model z pamięcią 8GB –339zl.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto