A A A

Impakt wprowadza Titana do Polski

28 czerwca 2012, 12:59
Impakt wprowadza Titana do Polski

W czerwcu Impakt podpisał umowę dystrybutorską z tajwańską firmą Titan, specjalizującą się produkcji urządzeń chłodniczych do PC.

Do oferty handlowej Impaktu trafiła szeroka paleta urządzeń z zakresu chłodzenia procesorów, dysków oraz kart graficznych. Ponadto w ofercie znajdą się również wentylatory systemowe DC i radiatory, chłodzenie heat-pipe, podstawki pod laptopa, pasty oraz endoskopy .

- Dobrą informacją dla klientów jest fakt, że większość produktów marki Titan z segmentu rozwiązań termicznych posiada wentylatory na łożysku „Z-Bearing”. Żywotność tego typu urządzeń wynosi 60 000 godzin, co jest bardzo dobrym wynikiem. Dla porównania dodam, że w większości wentylatorów z niższej półki stosuje się łożyska ślizgowe, których żywotność osiąga ok. 25 000 godzin pracy, - powiedział PM marki Titan w Impakcie – Łukasz Wardak.

Na uwagę zasługuje również seria wentylatorów „Kukri”, która nazwą i kształtem śmigła nawiązuje do miecza nepalskiej armii. Dzięki takiej konstrukcji łopatek wentylator odprowadza więcej powietrza przy mniejszych obrotach co czyni go bardziej efektywnym.

Wszystkie urządzenia Titan są objęta 2 letnią gwarancją.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto