A A A

Informacje o zagrożeniach w każdym miejscu świata

16 czerwca 2010, 11:52
Informacje o zagrożeniach w każdym miejscu świata

Sophos, firma specjalizująca się w technologiach ochrony informacji, ogłosiła premierę swojej pierwszej aplikacji na telefon Apple - Sophos Security Threat Monitor.

Aplikacja daje użytkownikom lepszy wgląd w nowe i istniejące zagrożenia dla bezpieczeństwa komputera, a to za sprawą cogodzinnych aktualizacji bezpośrednio z SophosLabs - globalnej sieci naukowców i analityków, którzy nieustannie monitorują Internet w poszukiwaniu nowych wirusów, złośliwego oprogramowania, spyware oraz zagrożeń ze strony spamu i phishingu.

"Ludzie spędzają coraz mniej czasu przykuci do swoich biurek, a aplikacja taka jak ta daje użytkownikom dostęp do najnowszych informacji dotyczących bezpieczeństwa, gdziekolwiek są", powiedział Graham Cluley, starszy konsultant ds. technologii w Sophos. "Sophos Security Threat Monitor jest aktualizowana co godzinę przez naszych analityków na całym świecie. Zamiast dostarczać zwykłych tekstowych statystyk, ułatwiliśmy użytkownikom zrozumienie najnowszych ataków malware za pomocą alertów i informacji, które docierają prosto na iPhone’a, iPod’a Touch lub iPad’a.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto