A A A

Instagram włącza sklepowe reklamy na całym świecie

25 sierpnia 2021, 12:00
Po testach w Stanach Zjednoczonych reklamy w zakładce sklepu pojawią się we wszystkich krajach.
Instagram włącza sklepowe reklamy na całym świecie

Gdzie się tylko da

Zakładka Sklep pozwala użytkownikom Instagrama przeglądać i kupować rozmaite przedmioty. Na początku sierpnia rozpoczęto testowanie kafelków reklamowych w sklepie Instagrama. W akcji uczestniczyło kilku sprzedawców z USA, którzy odpłatnie promowali w aplikacji własne produkty.

Obecnie reklamy pojawią się wszędzie tam, gdzie w Instagramie dostępna jest funkcja sklepu. Użytkownicy mogą kliknąć reklamę w Instagramie, aby zobaczyć więcej szczegółów o interesującym ich produkcie, przeglądać dodatkowe oferty marki lub zapisać artykuł na liście życzeń.

Istnieją 33 wersje językowe Instagrama. W roku 2018 liczba użytkowników serwisu przekroczyła miliard. W Polsce z aplikacji korzysta około 7 milionów osób.

fot. Instagram


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto