A A A

Integracja Expressivo i Skype

4 sierpnia 2008, 16:15
Integracja Expressivo i Skype

IVO Software zaprezentowało najnowszą wersję Expressivo 1.4.2 – programu, który potrafi czytać dowolny tekst ludzkim głosem. Nowe Expressivo zostało zintegrowane z komunikatorem Skype, który dzięki temu zaczął mówić do swoich użytkowników.

Integracja Expressivo i Skype'a jest automatyczna. Program informuje, który z naszych znajomych pojawił się na Skype, lub odczyta wszystkie przesłane do nas wiadomości tekstowe bez konieczności ciągłego śledzenia monitora.

Skype to kolejny popularny program komputerowy, który za sprawą Expressivo zaczął do nas mówić. Wcześniej dzięki Expressivo użytkownicy popularnych przeglądarek Internet Explorer i Firefox zyskali możliwość odsłuchania zawartości stron internetowych. Przemówił również program do obsługi poczty elektronicznej Mozilla Thunderbird, który może teraz odczytać nasze e-maile. Dodatkowo, Expressivo może czytać przypomnienia zapisane w kalendarzu Mozilla Sunbird, a także zadania do wykonania z Google Calendar.

Źródło: Expressivo


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto